Co nowego?

11.04

« powrót do aktualności

Szanowni Państwo,

Znaleźliście się właśnie na stronie projektu "Doradztwo i szkolenia kompasem w czasie zmian". Każdy jego aspekt wypełniony jest esensjonalnie tym, czym jest firma Teichert & Partners Psychologia i Biznes. Doradzamy i szkolimy już od 14 lat. Zmiana zaś jest tym, co czujemy, czego doświadczamy i zgłębiamy. Podchodzimy do niej z otwartością, nadzieją, ciekawością i gotowością, bo czyż nie jest jedyną stałą w naszym życiu osobistym i zawodowym. A kompas? Tak, tak, jesteśmy wskazówką dla firm podążających ścieżką rozwoju. Które z naszą pomocą dokonywały restrukturyzacji, modernizacji, które stawały przed odpowiedzią na pytanie "Być, albo nie być".

To projekt unikalny, świeży i wizjonerski. Pierwszy w naszym dorobku, stawiający wyzwanie swoją konstrukcją i zawartością. Badania, publikacje, konferencje. Uczta, dla pragnących wiedzy, dla odważnych i wnikliwych, dla chcących trwałego sukcesu.

Zapraszam
Dyrektor Generalny
Hubert Teichert

Projekt "Doradztwo i szkolenia kompasem w czasie zmian" jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
"Człowiek - najlepsza inwestycja"

Projekt i wykonanie: Virtual People