Co nowego?

19.06

« powrót do aktualności

Szanowni Państwo,

Sytuacja gospodarcza naszego regionu jest bardzo trudna, ciężko temu zaprzeczyć. W województwie zachodniopomorskim utrzymuje się bardzo wysoka stopa bezrobocia, przedsiębiorstwa cechuje niski poziom innowacyjności, brak jest dużych ośrodków przemysłowych w regionie. Aż 40% naszych przedsiębiorstw uważa, że sytuacja ulegnie jeszcze pogorszeniu. Frustracja i marazm stają się coraz bardziej powszechne…

Coraz częściej różne instytucje podejmują działania, mające na celu poprawę tej sytuacji, ale też zmianę nastawienia przedsiębiorców w naszym regionie – na bardziej aktywne, świadome, odpowiedzialne. Nasz projekt „Doradztwo i szkolenia kompasem w czasie zmian” również to zakłada. Jego ideą jest przekonanie, że tylko otwarta i aktywna postawa pozwala osiągać więcej – pełen rozwój!

Ten wpis stanowi apel do Państwa, i gorącą prośbę, abyśmy zaczęli zmieniać przyszłość od najmniejszych kroków. Prosimy Państwa jedynie o wypełnienie poniższej ankiety. Jest ona skierowana do pracowników i właścicieli przedsiębiorstw posiadających jednostki organizacyjne na obszarze województwa zachodniopomorskiego. Uzyskane wyniki z badania pozwolą nam zdiagnozować sytuację zachodniopomorskich przedsiębiorstw oraz zorganizować cykl bezpłatnych konferencji w pełni dopasowanych do Państwa potrzeb.

Już dziś pragniemy Państwa zaprosić na cykl bezpłatnych konferencji w Szczecinie i Koszalinie związanych z tematyką wprowadzania i radzenia sobie ze zmianami w przedsiębiorstwach. Jak to zrobić, jak zachęcać i motywować pracowników do wprowadzania konstruktywnych zmian, jak gruntować zmiany i czerpać z nich maksimum korzyści – tego wszystkiego dowiecie się Państwo na naszych konferencjach.

Zapraszam serdecznie
Dyrektor Generalny
Hubert Teichert

 Ankieta dostępna pod adresem: http://moje-ankiety.pl/respond-23662.html

Projekt "Doradztwo i szkolenia kompasem w czasie zmian" jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
"Człowiek - najlepsza inwestycja"

Projekt i wykonanie: Virtual People