Co nowego?

12.10

« powrót do aktualności

27.09.2012 Pierwszy krok do zmiany w organizacji w Koszalinie

Szanowni Państwo, w dniu 27 września 2012 r. odbyła się pierwsza z konferencji w ramach realizowanego przez nas projektu. Wzięli w niej udział przedsiębiorcy oraz pracownicy przedsiębiorstw z Koszalina i okolic. Przybyłych gości powitał właściciel firmy Teichert & Partners Psychologia i Biznes - Hubert Teichert. Cele projektu przedstawiła Agnieszka Ekman-Mazurek, Koordynator działu projektów w T & P, Paweł Roszkowski, Specjalista ds. szkoleń, omówił agendę spotkania.

Spośród zaproszonych specjalistów jako pierwsza wygłosiła swój wykład Karolina Hajdukiewicz,  menedżer najwyższego szczebla, trener, Executive Coach, pt. „Przywództwo - mistrzostwo manipulacji czy sztuka pokory”, m.in. prowokując do dyskusji i udzielając odpowiedzi na pytanie, czy każdy może zostać liderem. Wystąpienie kolejnego specjalisty Ryszarda Siwca, menedżera i przedsiębiorcy, pt. „Nie zmieniasz? Nie żyjesz!” koncentrowało się wokół tematu konieczności wprowadzania zmiany. Po przerwie kawowej, Adam Bortnik, wieloletni prezes portalu Stopklatka.pl, podzielił się swoimi doświadczeniami w zakresie zarządzania zmianą w wystąpieniu „Harmonia zmian”. Wszystkie wystąpienia specjalistów zachęciły zgromadzonych uczestników do refleksji i dyskusji. Z sali padały m.in. pytania, czy firmy szkoleniowe i doradcze są w stanie zagwarantować swoim klientom tzw. zwrot z inwestycji, czyli realną opłacalność zainwestowanych środków. Hubert Teichert i pozostali trenerzy biznesu uczestniczący w spotkaniu potwierdzili taką możliwość, zwracając uwagę na konieczność zaangażowania w proces wdrażania kompetencji również kadrę zarządzającą.

Czwartkowe spotkanie w Multikinie w C.H. Atrium zakończył panel towarzyski z poczęstunkiem, umożliwiający wymianę kontaktów biznesowych, jak i podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat wystąpień oraz rozmów prowadzonych we wcześniejszej części dnia.

Zdjęcia ze spotkania: http://projektkompas.pl/galeria

Projekt "Doradztwo i szkolenia kompasem w czasie zmian" jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
"Człowiek - najlepsza inwestycja"

Projekt i wykonanie: Virtual People